فروش غذای سگ

نوامبر 9, 2018

کنسرو غذای سگ بوی داگ-800گرم

مزایای محصول: غنی شده با انواع ویتامین، مواد معدنی و عناصر مورد نیاز سگ بسیار لذیذ و محبوب برای سگ ها 100% تهیه شده در آلمان […]

فروش انواع غذای سگ بهمراه اطلاعات کاملی در مورد انواع غذای سگ ها را می توانید در این صفحه ببینید. همچنین جهت فروش انواع غذای سگ می توانید به لیست زیر مراجعه نمایید.

اصلی‌ترین و بااهمیت‌ترین موضوع موثر در محافظت و سلامت سگ‌ها ، چگونگی و میزان خوراک و تغذیه آن‌ها می‌باشد. حالت و چگونگی حیات و زیست سگ‌ها فراوان به سبک و سیاق و اقسام خوراک مورد استفاده آن‌ها مربوط می‌شود. به صورت متوسط این حیوانات تقریباً چهارده تا بیست سال زندگی می‌کنند و گزینش خوراک مناسب سگ‌ها از روزها و سال‌های نخست عمر آنان صحت و ایمنی آنان در سال‌های آتی و در ناتوانی و مریضی آنان را مشخص خواهد ساخت. توجه نمایید که با نظر به احتیاجات گونه و اصل سگ خویش ، گوناگونی را هم در گزینش خوراک آنان لحاظ کنید.

سگ‌های اهلی و آپارتمانی را می‌شود با وعده و سهم خوراکی‌های شکل گرفته از خوراک‌ها و مواد خشک بسته بندی شده ، خوراک‌های آماده نگه داری شده در قوطی‌ها و یا خوراک‌های خانگی قوت بخشید. این موضوع که شما چه نوع سهم و وعده‌ی خوراک را برای سگتان گزینش می‌نمایید به احتیاجات غذایی سگ‌ها  و وضعیت پولی و درآمد شما مرتبط است.

اولین نوع غذای سگ جهت فروش ، خوراک‌های خشک بسته بندی شده ، خوراک‌های حاضری می‌باشند که به وسیله کمپانی‌های خوراک حیوانات ساخته و مهیا و جعبه بندی می‌گردند و به شکلی حاضری و بسته بندی شده به خریداران عرضه می‌گردد. مارک‌های گوناگونی از خوراک‌های سگ در بازار هست و هر خوراک خشک براساس روش و سبک غذایی ویژه‌ای تولید می‌گردند که دستور بندی آن‌ها به وسیله کمپانی تولید کننده‌اش ساخته شده ، از این رو خوراک‌های خشک از ماده‌های تهیه شده گوناگون با چگونگی و کمیت مختلفی تولید می‌گردند. این دسته از خوراک‌ها می‌بایست از لحاظ غذایی ، پر و تمام و متعادل باشند تا همه‌ی احتیاجات غذایی سگ را رفع سازد.

دومین نوع غذای سگ ها ، خوراک‌های آماده نگه داری شده در قوطی‌ها ، مزیتی که این خوراک‌ها در مقایسه با خوراک‌های خشک برخوردارند ، آن است که ماده‌ و ترکیبات ساخته شده این خوراک‌ها ساختار ، رایحه و طعم خویش را نگه داشته‌اند و بدین سبب نیز فراوان‌تر مورد توجه و مقبولیت این حیوانات می‌باشند. این خوراک‌ها هم در مزه‌ها و مقادیر گوناگون تولید و به بازار عرضه می‌گردند.

خوراک و غذای نوزاد سگ ؛ نوزاد سگ‌ها زیستنشان را با شیر خوردن شروع می‌نمایند و تقریباً تا یک ماهگی تمام احتیاجات خویش را به وسیله‌ی همین شیر مادر رفع می‌سازند. پس از طی 4 هفته ، زمان آن است که به توله سگ‌ها خوراک مکمل نیز داده شود. در زمان دو تا شش ماهگی صددرصد بچه سگ‌ها را با خوراک‌های حاضری خشک و یا نگه داری شده در قوطی‌های ویژه سن آنان قوت ببخشید.

خوراک‌های پاداشی و ترغیبی سگ‌ها ؛ اقسام و گونه‌های خوراک‌های ترغیبی و پاداشی سگ‌ها به منظور اهداف گوناگونی به کار برده می شوند. به طور نمونه ، خوراک‌های ترغیبی و پاداشی خوردنی و دندانی و مشغول کننده آن‌ها. تعدادی از غذاهای ترغیبی و پاداشی شل و ملایم و شکننده مقوی در تکه‌های خرد شده و اندک ، به منظور یاد دادن و پرورش و تعلیم سگ‌ها گزینه‌ی درخور و مطلوبی می‌باشند.

وعده‌ها و اندازه‌ی خوراک و جیره سگ‌ها

تحقیقات آشکار نموده است که سگ‌های فربه و کم تحرک دارای زندگی کوتاهی می‌باشند. بدین سبب است که جیره و مقدار خوراکی که به سگ‌ها داده می‌شود می‌بایست معلوم و معقول و متعادل باشد. این موضوع که میزان و اندازه این جیره‌های غذایی چطور باشد وابسته به جسم و اصل و نسب سگ مورد نظر دارد و به طور میانگین در فاصله‌ی دو تا پنج مرتبه روزانه متغیر است. در صورتی که سگ شما از خوراک خشک تغذیه می‌نماید با نظر به جسم و اندازه جثه وی در جعبه‌های غذاهای خشک معلومات ضروری در جهت معلوم نمودن حجم و میزان خوراک هر جیره غذایی را حاصل نمایید.

مواد غذایی که قادرید به گونه‌ای مختصر و محصور از مراکز فروش غذای سگ تهیه کنید و در دسترس سگ‌ها بگذارید عبارتند از :

رشته‌ها و برنج‌ها و ماکارونی ، در صورتی که آب پز و خوب پز شوند و ادویه و روغن نداشته قادرند به صورت مختصر و محصور به سگ‌ها داده شوند.

اقسام گوشت ، اگر تماماً مغز پخت و آب پز شده و دربرگیرنده روغن و نمک نباشد می‌توان به صورت مختصر به سگ‌ها داده شود.

انواع سبزی‌ها ، این مواد قادرند به بهترین صورت مواد ویتامینه و املاح را برای سگ‌ها فراهم سازند در صورتی که تازه و به صورت خرد شده  و تمیز در اختیار آنان قرار داده شود.